| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
|---|---|
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| Destek Yapıları | Otomatik veya manuel |
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
| Standart | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Malzeme | Metal |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| pudra | içeride veya dışarıda |
| Anahtar kelime | Pres Döküm Parçalar |
|---|---|
| Uygulamalı | Endüstriyel ekipman |
| OEM | Kullanılabilir |
| İşleme | alüminyum döküm |
| Boşluk | Çoklu Kavite |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
|---|---|
| Türü | derin çekme parçaları |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Malzeme | Metal |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tolerans | 0.1 mm |
| Sona ermek | Pudra kaplama |
| Başvuru | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| İsim | Die Döküm Parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çinko, Magnezyum vb. |
| İşleme yöntemi | Basınçlı Döküm + İşleme |
| İkincil işleme | Dokunma, öğütme, öğütme |
| Yazılım | CAD/CAM/CORELDRAW/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Türü | derin çekme parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |