| Isı İleticiliği | 9~180 MW/mK |
|---|---|
| Çarpıklık | ≤2‰ |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Sıcaklığa dayanıklılık | <700°C |
| mekanik dayanım | ≥3000MPa |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Ağırlık | Hafif |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | özelleştirilebilir |
| İsim | Die Döküm Parçaları |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Boş, Kırmızı, Özelleştirme desteği |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kalıp boşluğu | 2 boşluk kalıbı |
| Çapraz | 20.3mm Veya Çizime Göre |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| Anahtar kelime | cnc makinesinin bileşenleri |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
|---|---|
| fabrika ziyareti | Her zaman bekleriz |
| Denetim | %100 Denetlendi |
| Anahtar kelime | cnc makinesinin bileşenleri |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
| Dayanıklılık | 0,05 mm~0,10 mm |
|---|---|
| Dış görünüş | Şık ve Sorunsuz |
| Yetenek seviyesi | Nitelikli Kaynakçılar Gerektirir |
| İşletme Türü | fabrika, üretici |
| Boyut | Müşterinin Çizimleri, Özelleştirilmiş, Özel |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Boyut | 290*140*60mm |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| Denizcilik | Ekspres/Hava Yoluyla/Deniz Yoluyla |
| Kimlik | ISO SGS Rohs |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| CNC torna parçaları | Şaftlar, Pimler, Burçlar, Dişliler vb. |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
|---|---|
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
| Logo | Özel |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |