| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| şekli | Özel |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Uyumluluk | Evrensel |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik cihazlar için ısı dağılımı |
| Malzeme | Seramik, SiC, AL2O3, SIO2 |
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
| Elektrik yalıtımı | - İyi. |
| Kalınlığı | Ürünlerinize bağlı olarak, |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0,05 mm~0,10 mm |
| Boyut | Müşterinin Çizimleri, Özelleştirilmiş, Özel |
| Standart | AISI ve |
| Maliyet | Uygun Maliyetli |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
|---|---|
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |