| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Adı | CNC torna parçaları |
|---|---|
| Görev | Alüminyum CNC servisi |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik vb. |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| Yüzeyi bitirin | Parlatma, Boyama, Eloksal vb. |
| Turbin tipi | Pelton Hidro Türbin |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Yazılım | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
|---|---|
| Rol dağıtımı Sert | Ra1.6-6.3 |
| Anahtar Kelime | Die Döküm Parçaları |
| Yüzey | müşterinin talebi olarak |
| Ürün | Die Döküm Parçaları |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Uygulama | hassas işleme |
|---|---|
| Ağırlık | Özel |
| Malzeme | Metal, plastik |
| Boyut | Özel |
| Yüzey finişi | Parlatma, Kumlama, Fırçalama |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Spesifikasyon | Rohs, SGS |
| Çalışma | CNC işleme, CNC Çöplük |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |