| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| OEM ve ODM | Available. Mevcut. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Kalınlığı | Özel |
| şekli | Yuvarlak, Kare, Düz veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | alüminyum, bakır |
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Ambalajlama | Standart İhracat Ambalajı Veya Tartışıldığı Gibi |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Türü | Stor Perde, Stor |
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| fabrika ziyareti | Her zaman bekleriz |
| Logo | Özel Logo Mevcuttur |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Turbin tipi | Pelton Hidro Türbin |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| proje | OEM Hassas CNC İşleme |
| Dayanıklılık | +/- 0,005mm |
|---|---|
| Uygulama | hassas işleme |
| Kaplama kalınlığı | Özel |
| Renk | Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Kaplama, Boyama vb. |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Kullanımı | Sanayi |
| Uzunluk | Özel |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Turbin tipi | Pelton Hidro Türbin |
| Müşteri servisi | OEM ODM |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Müşteri servisi | OEM ODM |
|---|---|
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Logo | Özel |
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Sayısal kontrol | CNC |
|---|---|
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |
| Ödeme | T/T |
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
| Toplu taşıma | Müşterinin gereksinimi olarak |