| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| fabrika ziyareti | Her zaman bekleriz |
| Logo | Özel Logo Mevcuttur |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| fabrika ziyareti | Her zaman bekleriz |
| Anahtar kelime | cnc makinesinin bileşenleri |
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Adı | CNC torna parçaları |
|---|---|
| Görev | Alüminyum CNC servisi |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik vb. |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| Yüzeyi bitirin | Parlatma, Boyama, Eloksal vb. |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Çizim Dosyası | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Orijinal Örnek |
| Boyut | özel |
| Çizim Formu | PDF/DWG/IGS/STP/ vb. |
| Çizim Formu | PDF/DWG/IGS/STP/ vb. |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Yüzey Tedavisi | Anodizasyon, parlatma, kaplama, toz kaplama, kumlama, boyama |
| İşleme | öğütme, CNC Dönüşü, Tel Kesme, EDM |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |