| Boyut | Özel |
|---|---|
| işleme | CNC işleme |
| OEM | Kabul edilmiş |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| İşleme | CNC Freze, Torna, İşleme |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Spesifikasyon | Rohs, SGS |
| Çalışma | CNC işleme, CNC Çöplük |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Uygulama | vb.,Endüstriyel Ekipman,Tıbbi Uygulamalar,Otomobil /Tıbbi /Kırım /Devriye / Valf / Tekstil,Tıbbi Eki |
| Bitir. | renkli eloksal, Güç kaplama, Nikel, Siyah eloksal, Sıcak daldırma galvanizli |
| Çapraz | 20.3mm Veya Çizime Göre |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Denetim | %100 Denetlendi |
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| Kimlik | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Logo | Özel Logo Mevcuttur |
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| Anahtar Kelime | CNC torna parçaları |
| CNC torna parçaları | Şaftlar, Pimler, Burçlar, Dişliler vb. |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
|---|---|
| Ana Süreç | CNC Dönüştürme/CNC Dökme vb. |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| işleme tipi | CNC işleme |
| Kalite | %100 Muayene |
| işleme tipi | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Yüzey | Eloksallı, toz |