| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
|---|---|
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Security Measure | Access Restriction |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| HTTP Status | 403 |
| Web Security | High |
| Web Application Firewall | Possible |
| Error Handling | 403 Error |
|---|---|
| Server Configuration | Secure |
| Web Server | openresty |
| Server Response | Forbidden |
| HTTP Status | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
|---|---|
| Uzunluk | Özel |
| Ambalajlama | Standart İhracat Ambalajı Veya Tartışıldığı Gibi |
| Malzeme | alüminyum, bakır |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Kalite | %100 Muayene |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Logo | Özel |
| işleme tipi | CNC işleme |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Malzeme yetenekleri | Alüminyum, Çelik, Pirinç vb. |
|---|---|
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
| İşleme Yöntemi | 5 eksenli |
| Uygulama | hassas işleme |
| Başvurmak | Herhangi bir OEM cnc işleme parçası |