| Material Capabilities | Aluminium,Steel,Brass and etc. |
|---|---|
| Surface Traetment | Polished,Deburred,Other |
| Roughness | Ra0.2-Ra3.2 |
| Application | Precision Machining |
| Software Compatibility | CAD/CAM Software |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
|---|---|
| Uygulamalar | Otomotiv, havacılık, tıbbi, elektronik |
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Kalınlık | Özelleştirilmiş |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
|---|---|
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| Ana Süreç | CNC Dönüştürme/CNC Dökme vb. |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Kalite | %100 Muayene |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Bitir. | çapak yok ve keskin kenar |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
|---|---|
| Çapraz | Özel Boyut |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |