| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
|---|---|
| İşleme Yöntemi | 5 eksenli |
| Çizim Formatı | STP, STL, IGS, CAD vb. |
| Anahtar kelimeler | 5 eksenli CNC işleme servisi |
| Malzeme yetenekleri | Alüminyum, Çelik, Pirinç vb. |
| Malzeme | Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Görev | Alüminyum CNC servisi |
| Standart | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Yüzeyi bitirin | Parlatma, Boyama, Eloksal vb. |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Kare, Düz veya Özelleştirilmiş |
| Ücretsiz örnekler | - Evet. |
| Ambalajlama | Standart İhracat Ambalajı Veya Tartışıldığı Gibi |
| Kullanımı | Sanayi |
| Malzeme | Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| İplik türü | Metrik, UNC, UNF, BSW, vb. |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| İşlev | Alüminyum CNC servisi |
| Standart | CE/ROHS/FCC/SGS |
| işleme tipi | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
|---|---|
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Ürün Malzemesi | çelik |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | OEM ve ODM Desteği |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
| Anahtar Kelime | Torna Cnc İşleme Parçaları Torna Cnc |
| Başvuru | Donanım püskürtme ekipmanı |
| Çapraz | 20.3mm Veya Çizime Göre |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Denetim | %100 Denetlendi |
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| işleme | İşleme, frezeleme, Kılavuz çekme, Taşlama |
|---|---|
| Toplu taşıma | Müşterinin gereksinimi olarak |
| Bitir. | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| menşe yeri | DongGuan, Çin (Ankarada) |
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |