| Yüzey | Eloksallı, toz |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Popüler Renk | Siyah/mavi/koyu gri/turuncu/kırmızı vb. |
| pudra | içeride veya dışarıda |
|---|---|
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Malzeme | Metal |
| Türü | derin çekme parçaları |
| proje | OEM Hassas CNC İşleme |
|---|---|
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| Uygulama | Güzellik Ürünleri, Otomotiv, Havacılık, Tıbbi, Elektronik, Elektronik Sigaralar, |
| işleme tipi | CNC İşleme |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Panel Boyutu | Velayet |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| İsim | Die Döküm Parçaları |
|---|---|
| Yüzey | kaplama, elektroforez vb. |
| Parça malzemesi | Alüminyum / çinko / magnezyum alaşım parçaları |
| Kalıp Boşluğu | Tek boşluk / çoklu boşluk kalıbı |
| Ürün türü | Özel alüminyum döküm parçaları |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Logo | Özel |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
|---|---|
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Başvuru | Donanım püskürtme ekipmanı |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |