| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
|---|---|
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| imalat tipi | 3D Baskı |
| Baskı Teknolojisi | FDM, SLA, SLS |
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
|---|---|
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Kalite | %100 Muayene |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Dayanıklılık | 0,1 mm |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Renk | Beyaz, Boş, Kırmızı, Özelleştirme desteği |
|---|---|
| Anahtar kelime | Die Döküm Parçaları |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| Rol dağıtımı Sert | Ra1.6-6.3 |
| Yazılım | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
| Uygulama | Metal fabrikasyonu |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| işleme | damgalama ve bükme makinesi |
| Malzeme | Metal |
| Teknoloji | sac bükme |
| Hizmet | özelleştirilmiş OEM |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Paket | Carton; Karton; Wooden Case... Ahşap kasa... |
| Çevrimiçi Sipariş Verin | desteklenen |
| Kuvvet | Yüksek |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Popüler Renk | Siyah/mavi/koyu gri/turuncu/kırmızı vb. |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| İşlev | Alüminyum CNC servisi |
|---|---|
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| Malzeme | Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Kalite Kontrol | %100 Kritik Boyut Kontrolü |
| Yüzey kaplaması | Parlatma, Boyama, Eloksal vb. |
| Malzeme | Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| İplik türü | Metrik, UNC, UNF, BSW, vb. |
| İşlev | Alüminyum CNC servisi |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| Tolerans | 0.01mm |