| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tolerans | 0.1 mm |
| Sona ermek | Pudra kaplama |
| Başvuru | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Renk | özel |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| Denizcilik | Ekspres/Hava Yoluyla/Deniz Yoluyla |
| Kimlik | ISO SGS Rohs |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| CNC torna parçaları | Şaftlar, Pimler, Burçlar, Dişliler vb. |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Adı | Sac Damgalı |
| Standart | ISO14001 |
| Boyut | Geleneksel |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Boyut | özel |
|---|---|
| Renk | özel |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Renk | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özel |
| Ağırlık | Hafif |
| Şekli | özel |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Dayanıklılık | 0,1 mm |
| Kalınlığı | 1,5 mm |