| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Adı | Sac Damgalı |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Ağırlık | Hafif |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | özelleştirilebilir |
| pudra | içeride veya dışarıda |
|---|---|
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Malzeme | Metal |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Boyut | 290*140*60mm |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
|---|---|
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| imalat tipi | 3D Baskı |
| Baskı Teknolojisi | FDM, SLA, SLS |
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
|---|---|
| Türü | derin çekme parçaları |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Malzeme | Metal |