| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
|---|---|
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
|---|---|
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
|---|---|
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| pudra | içeride veya dışarıda |
| Nakliye Yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
| Dayanıklılık | +/- 0,005mm |
|---|---|
| Uygulama | hassas işleme |
| Kaplama kalınlığı | Özel |
| Renk | Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Kaplama, Boyama vb. |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Kaplama, Boyama vb. |
|---|---|
| Renk | Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
| Uygulama | hassas işleme |
| Kaplama kalınlığı | Özel |
| Boyut | Özel |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Uygulama | Metal fabrikasyonu |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| işleme | damgalama ve bükme makinesi |
| Malzeme | Metal |
| Teknoloji | sac bükme |