| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Adı | Pres Döküm Parçalar |
|---|---|
| Malzeme | Çinko Alüminyum Metal |
| Tasarım | kalıp tasarımı |
| OEM | - Evet. |
| İşlem | basınçlı döküm |
| OEM ve ODM | Available. Mevcut. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Kalınlığı | Özel |
| şekli | Yuvarlak, Kare, Düz veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | alüminyum, bakır |
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Kullanımı | Sanayi |
| Uzunluk | Özel |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
| İşleme | alüminyum döküm |
|---|---|
| Mikro İşleme | Evet, öyle. |
| OEM | Kullanılabilir |
| İşlem | alüminyum döküm + işleme |
| Uygulamalı | Endüstriyel ekipman |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
|---|---|
| Toz | içeride veya dışarıda |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Kaplama | Emaye veya porselen vb. |
| Nakliye yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
|---|---|
| Nakliye Yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Türü | derin çekme parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Uygulama | hassas işleme |
|---|---|
| Yüzey finişi | Parlatma, Kumlama, Fırçalama |
| Ağırlık | Özel |
| Malzeme | Metal, plastik |
| Renk | Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Yüzey | Eloksallı, toz |