| menşe yeri | DongGuan, Çin (Ankarada) |
|---|---|
| Hizmet | OEM/ODM |
| Ödeme | T/T |
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Ödeme | T/T |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
| Bitir. | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
|---|---|
| Uygulama | Güzellik Ürünleri, Otomotiv, Havacılık, Tıbbi, Elektronik, Elektronik Sigaralar, |
| Ana Süreç | CNC Dönüştürme/CNC Dökme vb. |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
|---|---|
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
| Logo | Özel |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
|---|---|
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Kalite | %100 Muayene |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
|---|---|
| Uzunluk | Özel |
| Ambalajlama | Standart İhracat Ambalajı Veya Tartışıldığı Gibi |
| Malzeme | alüminyum, bakır |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| pudra | içeride veya dışarıda |
| Malzeme | Metal |
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |