| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
|---|---|
| Standart | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Standart | ISO14001 |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | Geleneksel |
| Ağırlık | Hafif |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | özel |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| fabrika ziyareti | Her zaman bekleriz |
| Anahtar kelime | cnc makinesinin bileşenleri |
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Çapraz | 20.3mm Veya Çizime Göre |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| Anahtar kelime | cnc makinesinin bileşenleri |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
| Çapraz | 20.3mm Veya Çizime Göre |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Denetim | %100 Denetlendi |
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
|---|---|
| fabrika ziyareti | Her zaman bekleriz |
| Denetim | %100 Denetlendi |
| Anahtar kelime | cnc makinesinin bileşenleri |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
| Kimlik | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Anahtar Kelime | CNC torna parçaları |
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| Denetim | %100 Denetlendi |
| Logo | Özel Logo Mevcuttur |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Logo | Özel |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |