| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Panel Boyutu | Velayet |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| imalat tipi | Silikon Kalıp Vakumlu Döküm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Boyama, Kaplama, Serigrafi |
| Öğe | Vakumlu Döküm hızlı prototipi |
| Maksimum Kalıp Boyutu | 450 X 470 X 400 mm |
| Logo | Özel logo |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| Denizcilik | Ekspres/Hava Yoluyla/Deniz Yoluyla |
| Kimlik | ISO SGS Rohs |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| CNC torna parçaları | Şaftlar, Pimler, Burçlar, Dişliler vb. |
| menşe yeri | DongGuan, Çin (Ankarada) |
|---|---|
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |
| Sayısal kontrol | CNC |
| işleme | İşleme, frezeleme, Kılavuz çekme, Taşlama |
| Toplu taşıma | Müşterinin gereksinimi olarak |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Türü | derin çekme parçaları |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Kaplama | Emaye veya porselen vb. |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Nakliye Yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| pudra | içeride veya dışarıda |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Boyut | 290*140*60mm |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tolerans | 0.1 mm |
| Sona ermek | Pudra kaplama |
| Başvuru | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| Destek Yapıları | Otomatik veya manuel |
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |