| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Renk | Orijinal |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Logo | Özel |
| Çizim Formatı | JPG/PDF/DWG/IGS/STP/vb. |
| Kabartma | 0.8um Ra |
| Ticari marka | ACE |
|---|---|
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Anahtar Kelime | Torna Cnc İşleme Parçaları Torna Cnc |
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Parça Adı | Çekirdek uç |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
|---|---|
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Başvuru | Donanım püskürtme ekipmanı |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Dayanıklılık | +/- 0,005mm |
|---|---|
| Uygulama | hassas işleme |
| Kaplama kalınlığı | Özel |
| Renk | Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Kaplama, Boyama vb. |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Packaging Details | As customer requirements |
| HTTP Status | 403 |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| Error Handling | 403 Error |
| Access Control | Restricted |
| Server Response | Forbidden |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | OEM ve ODM Desteği |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |