| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
|---|---|
| Nakliye Yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Türü | derin çekme parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Dayanıklılık | 0,1 mm |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,8-3,2 |
|---|---|
| Uygulama | hassas işleme |
| Sertlik | HRC 40-60 |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Kaplama, Boyama vb. |
| Yüzey finişi | Parlatma, Kumlama, Fırçalama |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |
|---|---|
| kalıp ömrü | 25-50 atış |
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Boyama, Kaplama, Serigrafi |
| Öğe | Vakumlu Döküm hızlı prototipi |
| Kurşun zamanı | 1-2 hafta |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
|---|---|
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Örnek | 3d baskılı |
| Renk | özel |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Boyut | özel |
|---|---|
| Renk | özel |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Renk | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |