| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Kaplama, Boyama vb. |
|---|---|
| Renk | Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
| Uygulama | hassas işleme |
| Kaplama kalınlığı | Özel |
| Boyut | Özel |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Kaplama kalınlığı | Özel |
| Malzeme | Metal, plastik |
| Ambalajlama | Özel |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,8-3,2 |
| OEM ve ODM | Available. Mevcut. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Kalınlığı | Özel |
| şekli | Yuvarlak, Kare, Düz veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | alüminyum, bakır |
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| İşleme | alüminyum döküm |
|---|---|
| Mikro İşleme | Evet, öyle. |
| OEM | Kullanılabilir |
| İşlem | alüminyum döküm + işleme |
| Uygulamalı | Endüstriyel ekipman |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
|---|---|
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| teslimat | Dünya Çapında Teslim |
|---|---|
| Boyut | 300*100*40mm |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Kesinlik | +/-0,05 mm |
| Dayanıklılık | +/- 0,1 mm |
|---|---|
| Logo | Özel logo |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Kesinlik | +/-0,05 mm |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |
| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Gönderim şekli | Ekspres, hava yoluyla, deniz yoluyla |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |