| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Ağırlık | Hafif |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
|---|---|
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Çiğ madde | ABS |
|---|---|
| Logo | Özel logo |
| kalıp ömrü | 25-50 atış |
| Kurşun zamanı | 1-2 hafta |
| OEM/ODM | - Evet. |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| teslimat | Dünya Çapında Teslim |
|---|---|
| Boyut | 300*100*40mm |
| Malzeme | plastik |
| Öğe | Vakumlu Döküm hızlı prototipi |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
|---|---|
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| imalat tipi | 3D Baskı |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |
|---|---|
| imalat tipi | Silikon Kalıp Vakumlu Döküm |
| teslimat | Dünya Çapında Teslim |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Boyama, Kaplama, Serigrafi |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
|---|---|
| Türü | derin çekme parçaları |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Malzeme | Metal |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |