| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
|---|---|
| İşleme Yöntemi | 5 eksenli |
| Çizim Formatı | STP, STL, IGS, CAD vb. |
| Anahtar kelimeler | 5 eksenli CNC işleme servisi |
| Malzeme yetenekleri | Alüminyum, Çelik, Pirinç vb. |
| Çizim Formu | PDF/DWG/IGS/STP/ vb. |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Yüzey Tedavisi | Anodizasyon, parlatma, kaplama, toz kaplama, kumlama, boyama |
| İşleme | öğütme, CNC Dönüşü, Tel Kesme, EDM |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
|---|---|
| Çapraz | Özel Boyut |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Material | Aluminum, Steel, Stainless Steel, Brass, Copper, Titanium, Etc. |
|---|---|
| Color | Any color,BLACK,customized,Silver/red/black/colorful |
| Application | etc.,Industrial Equipment,Medical Applications,Auto /medical/agricultural/train/valve/textile,Medical Equipments |
| Drawing File | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Original Sample |
| Dimension | Customized |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Turbin tipi | Pelton Hidro Türbin |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| proje | OEM Hassas CNC İşleme |