| Yüzey | Eloksallı, toz |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Popüler Renk | Siyah/mavi/koyu gri/turuncu/kırmızı vb. |
| Ticari marka | ACE |
|---|---|
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Anahtar Kelime | Torna Cnc İşleme Parçaları Torna Cnc |
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Parça Adı | Çekirdek uç |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Popüler Renk | Siyah/mavi/koyu gri/turuncu/kırmızı vb. |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Malzeme | Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| İplik türü | Metrik, UNC, UNF, BSW, vb. |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| İşlev | Alüminyum CNC servisi |
| Standart | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
|---|---|
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Mekanik özellikler | Gereğince, gerektiği gibi |
|---|---|
| Ödeme | T/T |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Hizmet | OEM/ODM |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |
|---|---|
| kalıp ömrü | 25-50 atış |
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Boyama, Kaplama, Serigrafi |
| Öğe | Vakumlu Döküm hızlı prototipi |
| Kurşun zamanı | 1-2 hafta |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Kullanımı | Sanayi |
| Uzunluk | Özel |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| pudra | içeride veya dışarıda |
| Malzeme | Metal |
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Dayanıklılık | +/- 0,1 mm |
|---|---|
| Logo | Özel logo |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Kesinlik | +/-0,05 mm |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |