| Mikro işleme | Evet, öyle. |
|---|---|
| İşleme | Alüminyum kalıp döküm |
| Anahtar Kelime | Die Döküm Parçaları |
| Yüzey | müşterinin talebi olarak |
| OEM | Mevcut |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
|---|---|
| Bitir. | renkli eloksal, Güç kaplama, Nikel, Siyah eloksal, Sıcak daldırma galvanizli |
| Uygulama | vb.,Endüstriyel Ekipman,Tıbbi Uygulamalar,Otomobil /Tıbbi /Kırım /Devriye / Valf / Tekstil,Tıbbi Eki |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Material Capabilities | Aluminium,Steel,Brass and etc. |
|---|---|
| Surface Traetment | Polished,Deburred,Other |
| Roughness | Ra0.2-Ra3.2 |
| Application | Precision Machining |
| Software Compatibility | CAD/CAM Software |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Bitir. | çapak yok ve keskin kenar |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Uygulama | vb.,Endüstriyel Ekipman,Tıbbi Uygulamalar,Otomobil /Tıbbi /Kırım /Devriye / Valf / Tekstil,Tıbbi Eki |
| Bitir. | renkli eloksal, Güç kaplama, Nikel, Siyah eloksal, Sıcak daldırma galvanizli |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Spesifikasyon | Rohs, SGS |
| Çalışma | CNC işleme, CNC Çöplük |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Çizim Dosyası | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Orijinal Örnek |
| Boyut | özel |
| Çizim Formu | PDF/DWG/IGS/STP/ vb. |