| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
|---|---|
| Nakliye Yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| Denizcilik | Ekspres/Hava Yoluyla/Deniz Yoluyla |
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Denetim | %100 Denetlendi |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Dayanıklılık | 0,1 mm |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| şekli | Özel |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| şekli | Özel |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| OEM/ODM | - Evet. |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Adı | Sac Damgalı |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Renk | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özel |
| Ağırlık | Hafif |
| Şekli | özel |