| Standart | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Malzeme | Metal |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| pudra | içeride veya dışarıda |
| Çiğ madde | ABS |
|---|---|
| Logo | Özel logo |
| kalıp ömrü | 25-50 atış |
| Kurşun zamanı | 1-2 hafta |
| OEM/ODM | - Evet. |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |
|---|---|
| imalat tipi | Silikon Kalıp Vakumlu Döküm |
| teslimat | Dünya Çapında Teslim |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Boyama, Kaplama, Serigrafi |
| Kaplama | Emaye veya porselen vb. |
|---|---|
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Malzeme | Metal |
| Nakliye Yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
|---|---|
| Standart | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Ambalajlama | Standart İhracat Ambalajı Veya Tartışıldığı Gibi |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Türü | Stor Perde, Stor |
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Türü | derin çekme parçaları |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Kaplama | Emaye veya porselen vb. |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | FDM, SLA, SLS |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Örnek | 3d baskılı |
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |