| Uyumluluk | Evrensel |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik cihazlar için ısı dağılımı |
| Malzeme | Seramik, SiC, AL2O3, SIO2 |
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
| Elektrik yalıtımı | - İyi. |
| işleme tipi | CNC işleme |
|---|---|
| Logo | Özel |
| proje | OEM Hassas CNC İşleme |
| Turbin tipi | Pelton Hidro Türbin |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Müşteri servisi | OEM ODM |
|---|---|
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Logo | Özel |
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Kalite Sigortası | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| İşleme | Alüminyum kalıp döküm |
| Boşluk | Çoklu Kavite |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| Mikro işleme | Evet, öyle. |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| imalat tipi | Silikon Kalıp Vakumlu Döküm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Parlatma, Boyama, Kaplama, Serigrafi |
| Öğe | Vakumlu Döküm hızlı prototipi |
| Maksimum Kalıp Boyutu | 450 X 470 X 400 mm |
| Logo | Özel logo |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| pudra | içeride veya dışarıda |
| Nakliye Yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
|---|---|
| Yüzey | Pürüzsüz, Çapak ve Çizik Yok |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Kare, Düz veya Özelleştirilmiş |
| Ücretsiz örnekler | - Evet. |
| Ambalajlama | Standart İhracat Ambalajı Veya Tartışıldığı Gibi |
| Kullanımı | Sanayi |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
|---|---|
| Toz | içeride veya dışarıda |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Kaplama | Emaye veya porselen vb. |
| Nakliye yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |