| menşe yeri | DongGuan, Çin (Ankarada) |
|---|---|
| Hizmet | OEM/ODM |
| Ödeme | T/T |
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,8-3,2 |
|---|---|
| Uygulama | hassas işleme |
| Sertlik | HRC 40-60 |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Kaplama, Boyama vb. |
| Yüzey finişi | Parlatma, Kumlama, Fırçalama |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Adı | Sac Damgalı |
| Standart | ISO14001 |
| Boyut | Geleneksel |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Renk | özel |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Boyut | özel |
|---|---|
| Renk | özel |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | özel |