| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özel |
| Ağırlık | Hafif |
| Şekli | özel |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Ağırlık | Hafif |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Renk | özel |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Adı | Sac Damgalı |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
|---|---|
| Uzunluk | Özel |
| Ambalajlama | Standart İhracat Ambalajı Veya Tartışıldığı Gibi |
| Malzeme | alüminyum, bakır |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | OEM ve ODM Desteği |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |
| Ticari marka | ACE |
|---|---|
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Anahtar Kelime | Torna Cnc İşleme Parçaları Torna Cnc |
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Parça Adı | Çekirdek uç |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Popüler Renk | Siyah/mavi/koyu gri/turuncu/kırmızı vb. |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
|---|---|
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Başvuru | Donanım püskürtme ekipmanı |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |