| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Mekanik özellikler | Gereğince, gerektiği gibi |
|---|---|
| Ödeme | T/T |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Hizmet | OEM/ODM |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Uygulama | vb.,Endüstriyel Ekipman,Tıbbi Uygulamalar,Otomobil /Tıbbi /Kırım /Devriye / Valf / Tekstil,Tıbbi Eki |
| Bitir. | renkli eloksal, Güç kaplama, Nikel, Siyah eloksal, Sıcak daldırma galvanizli |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
|---|---|
| Bitir. | renkli eloksal, Güç kaplama, Nikel, Siyah eloksal, Sıcak daldırma galvanizli |
| Uygulama | vb.,Endüstriyel Ekipman,Tıbbi Uygulamalar,Otomobil /Tıbbi /Kırım /Devriye / Valf / Tekstil,Tıbbi Eki |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Quality | 100% Inspection |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
|---|---|
| Çapraz | Özel Boyut |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |