| Baskı Teknolojisi | FDM, SLA, SLS |
|---|---|
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Uygulamalı | Endüstriyel ekipman |
|---|---|
| Kalite Sigortası | ISO/TS16949:2009 |
| Kalite Kontrolü | ISO 9001:2015 |
| OEM | Kullanılabilir |
| Boşluk | Çoklu Kavite |
| Kalite Sigortası | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Yazılım | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
| Uygulanmış | Endüstriyel ekipman |
| Kalite Kontrolü | ISO 9001:2015 |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
|---|---|
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| İsim | Die Döküm Parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çinko, Magnezyum vb. |
| İşleme yöntemi | Basınçlı Döküm + İşleme |
| İkincil işleme | Dokunma, öğütme, öğütme |
| Yazılım | CAD/CAM/CORELDRAW/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Ürün | Die Döküm Parçaları |
|---|---|
| Boşluk | Çoklu Kavite |
| Oem | Mevcut |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| İşleme | Alüminyum kalıp döküm |
| Uygulama | Endüstriyel Makine |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya, Çinko Kaplama, vb. |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Özellik | Korozyona dayanıklı, sert |
| Anahtar kelime | CNC metal değirmen |
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
|---|---|
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| imalat tipi | 3D Baskı |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Boyut | 290*140*60mm |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
|---|---|
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Örnek | 3d baskılı |