| Dayanıklılık | +/- 0,1 mm |
|---|---|
| Logo | Özel logo |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Kesinlik | +/-0,05 mm |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
|---|---|
| Türü | derin çekme parçaları |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Malzeme | Metal |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | OEM ve ODM Desteği |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |
| teslimat | Dünya Çapında Teslim |
|---|---|
| Boyut | 300*100*40mm |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Kesinlik | +/-0,05 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Adı | Sac Damgalı |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| İşlev | Alüminyum CNC servisi |
| Yüzey kaplaması | Parlatma, Boyama, Eloksal vb. |
| İplik türü | Metrik, UNC, UNF, BSW, vb. |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| Adı | CNC torna parçaları |
|---|---|
| Görev | Alüminyum CNC servisi |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik vb. |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| Yüzeyi bitirin | Parlatma, Boyama, Eloksal vb. |
| Malzeme | Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| İplik türü | Metrik, UNC, UNF, BSW, vb. |
| İşlev | Alüminyum CNC servisi |
| İşleme | CNC Tornalama, Delme, Kılavuz Çekme |
| Tolerans | 0.01mm |
| Kalite Sigortası | ISO/TS16949:2009 |
|---|---|
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| İşlem | alüminyum döküm + işleme |
| Boşluk | Çoklu Kavite |
| Anahtar kelime | Pres Döküm Parçalar |
| proje | OEM Hassas CNC İşleme |
|---|---|
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Ana Süreç | CNC Dönüştürme/CNC Dökme vb. |