| Ticari marka | ACE |
|---|---|
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Anahtar Kelime | Torna Cnc İşleme Parçaları Torna Cnc |
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Parça Adı | Çekirdek uç |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
|---|---|
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Başvuru | Donanım püskürtme ekipmanı |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Popüler Renk | Siyah/mavi/koyu gri/turuncu/kırmızı vb. |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Dayanıklılık | 0,1 mm |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Gönderim şekli | Ekspres, hava yoluyla, deniz yoluyla |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tolerans | 0.1 mm |
| Sona ermek | Pudra kaplama |
| Başvuru | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |