| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
|---|---|
| Çapraz | Özel Boyut |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Uygulama | vb.,Endüstriyel Ekipman,Tıbbi Uygulamalar,Otomobil /Tıbbi /Kırım /Devriye / Valf / Tekstil,Tıbbi Eki |
| Bitir. | renkli eloksal, Güç kaplama, Nikel, Siyah eloksal, Sıcak daldırma galvanizli |
| Çizim Formu | PDF/DWG/IGS/STP/ vb. |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Yüzey Tedavisi | Anodizasyon, parlatma, kaplama, toz kaplama, kumlama, boyama |
| İşleme | öğütme, CNC Dönüşü, Tel Kesme, EDM |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
|---|---|
| Sayısal kontrol | CNC |
| Kalite | ISO Sertifikalı |
| Hata tespiti | Gereğince, gerektiği gibi |
| işleme | İşleme, frezeleme, Kılavuz çekme, Taşlama |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| Anahtar kelime | cnc makinesinin bileşenleri |
| fabrika ziyareti | Her zaman bekleriz |
| Kimlik | ISO SGS Rohs |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Turbin tipi | Pelton Hidro Türbin |
| Müşteri servisi | OEM ODM |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| işleme tipi | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
|---|---|
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| işleme tipi | CNC İşleme |
| Ana Süreç | CNC Dönüştürme/CNC Dökme vb. |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |