| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
|---|---|
| Kalite | ISO Sertifikalı |
| Mekanik özellikler | Gereğince, gerektiği gibi |
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
| Bitir. | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
|---|---|
| Bitir. | renkli eloksal, Güç kaplama, Nikel, Siyah eloksal, Sıcak daldırma galvanizli |
| Uygulama | vb.,Endüstriyel Ekipman,Tıbbi Uygulamalar,Otomobil /Tıbbi /Kırım /Devriye / Valf / Tekstil,Tıbbi Eki |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Çizim Dosyası | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Orijinal Örnek |
| Boyut | özel |
| Çizim Formu | PDF/DWG/IGS/STP/ vb. |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Turbin tipi | Pelton Hidro Türbin |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Bitir. | çapak yok ve keskin kenar |