| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| işleme | CNC işleme |
| OEM | Kabul edilmiş |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| İşleme | CNC Freze, Torna, İşleme |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
|---|---|
| Uygulamalar | Otomotiv, havacılık, tıbbi, elektronik |
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Kalınlık | Özelleştirilmiş |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
| Ürün Malzemesi | çelik |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | OEM ve ODM Desteği |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
| Anahtar Kelime | Torna Cnc İşleme Parçaları Torna Cnc |
| Başvuru | Donanım püskürtme ekipmanı |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | OEM ve ODM Desteği |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |
| Şekil | Yuvarlak Bölüm |
|---|---|
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Başvuru | Donanım püskürtme ekipmanı |
| Makineler | CNC İşleme Makineleri |
| Ticari marka | ACE |
|---|---|
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Anahtar Kelime | Torna Cnc İşleme Parçaları Torna Cnc |
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Parça Adı | Çekirdek uç |