| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Boşluk | Çoklu Kavite |
|---|---|
| Yüzey | müşterinin talebi olarak |
| Anahtar kelime | Die Döküm Parçaları |
| İşleme | Alüminyum kalıp döküm |
| Uygulanmış | Endüstriyel ekipman |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
|---|---|
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Mikro işleme | Evet, öyle. |
|---|---|
| Yazılım | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
| Rol dağıtımı Sert | Ra1.6-6.3 |
| OEM | Mevcut |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| Adı | Pres Döküm Parçalar |
|---|---|
| Malzeme | Çinko Alüminyum Metal |
| Tasarım | kalıp tasarımı |
| OEM | - Evet. |
| İşlem | basınçlı döküm |
| Uygulamalı | Endüstriyel ekipman |
|---|---|
| İşleme | alüminyum döküm |
| İşlem | alüminyum döküm + işleme |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| OEM | Kullanılabilir |
| Mikro işleme | Evet, öyle. |
|---|---|
| İşleme | Alüminyum kalıp döküm |
| Anahtar Kelime | Die Döküm Parçaları |
| Yüzey | müşterinin talebi olarak |
| OEM | Mevcut |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Bitir. | çapak yok ve keskin kenar |