| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Adı | Sac Damgalı |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Renk | özel |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Adı | Sac Damgalı |
|---|---|
| Standart | ISO14001 |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | Geleneksel |
| Ağırlık | Hafif |
| Uygulama | Metal fabrikasyonu |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| işleme | damgalama ve bükme makinesi |
| Malzeme | Metal |
| Teknoloji | sac bükme |
| Isı dayanıklılığı | - Evet. |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Metal |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| İşlem | Damgalama |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| İşlem | Damgalama |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| şekli | Özel |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| OEM/ODM | - Evet. |