| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tolerans | 0.1 mm |
| Sona ermek | Pudra kaplama |
| Başvuru | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | özel |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
| Boyut | özel |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Kuvvet | Yüksek |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0,05 mm~0,10 mm |
| Boyut | Müşterinin Çizimleri, Özelleştirilmiş, Özel |
| Çevrimiçi Sipariş Verin | desteklenen |
| İşlem | Kaynak |
| Yetenek seviyesi | Nitelikli Kaynakçılar Gerektirir |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Paket | Carton; Karton; Wooden Case... Ahşap kasa... |
| Standart | AISI ve |
| Maliyet | Uygun Maliyetli |
| Dayanıklılık | 0,05 mm~0,10 mm |
|---|---|
| Kuvvet | Yüksek |
| Dayanıklılık | Dayanıklı |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Paket | Carton; Karton; Wooden Case... Ahşap kasa... |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
|---|---|
| Hizmet | özelleştirilmiş OEM |
| Dayanıklılık | 0,05 mm~0,10 mm |
| İşlem | Kaynak |
| Kuvvet | Yüksek |
| Dış görünüş | Şık ve Sorunsuz |
|---|---|
| Yetenek seviyesi | Nitelikli Kaynakçılar Gerektirir |
| İşlem | Kaynak |
| Boyut | Müşterinin Çizimleri, Özelleştirilmiş, Özel |
| Paket | Carton; Karton; Wooden Case... Ahşap kasa... |
| Çevrimiçi Sipariş Verin | desteklenen |
|---|---|
| Standart | AISI ve |
| İşlem | Kaynak |
| Yetenek seviyesi | Nitelikli Kaynakçılar Gerektirir |
| Boyut | Müşterinin Çizimleri, Özelleştirilmiş, Özel |