| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Logo | Özel |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Kalite | %100 Muayene |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Logo | Özel |
| işleme tipi | CNC işleme |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| işleme tipi | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
|---|---|
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| Pürüzlülük | Ka0.2~Ka3.2 |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Popüler Renk | Siyah / Mavi / Koyu Gri / Turuncu / Kırmızı vb. |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Test ve Muayene | SGS/CITIC Denetim Raporu |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |
|---|---|
| Toplu taşıma | Müşterinin gereksinimi olarak |
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
| işleme | İşleme, frezeleme, Kılavuz çekme, Taşlama |
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
| Uygulama | hassas işleme |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | 5 eksenli CNC işleme servisi |
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
| Malzeme yetenekleri | Alüminyum, Çelik, Pirinç vb. |
| Başvurmak | Herhangi bir OEM cnc işleme parçası |