| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| İşleme ekipmanı | CNC Otomatik Köpük |
| Denizcilik | Ekspres/Hava Yoluyla/Deniz Yoluyla |
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Denetim | %100 Denetlendi |
| Uygulama | Güzellik Ürünleri, Otomotiv, Havacılık, Tıbbi, Elektronik, Elektronik Sigaralar, |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
| işleme tipi | CNC İşleme |
| proje | OEM Hassas CNC İşleme |
|---|---|
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Ana Süreç | CNC Dönüştürme/CNC Dökme vb. |
| işleme tipi | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
| Uğraşmak | CNC Torna, CNC Freze |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
|---|---|
| Uygulama | Güzellik Ürünleri, Otomotiv, Havacılık, Tıbbi, Elektronik, Elektronik Sigaralar, |
| Ana Süreç | CNC Dönüştürme/CNC Dökme vb. |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
|---|---|
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Kalite | %100 Muayene |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| İşleme ekipmanı | Freze İşleme |
| Anahtar Kelime | CNC Freze Parçaları |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Spesifikasyon | Rohs, SGS |
| Çalışma | CNC işleme, CNC Çöplük |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |