| Adı | Dökme yedek parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelime | Pres Döküm Parçalar |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| Kalite Kontrolü | ISO 9001:2015 |
| Mikro İşleme | Evet, öyle. |
| Mikro İşleme | Evet, öyle. |
|---|---|
| Ürün | Pres Döküm Parçalar |
| Kalite Sigortası | ISO/TS16949:2009 |
| Yüzey | müşterinin talebi olarak |
| İşlem | alüminyum döküm + işleme |
| Kalite | %100 Muayene |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Logo | Özel |
| işleme tipi | CNC işleme |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
|---|---|
| Destek Yapıları | Otomatik veya manuel |
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| Boyut | 290*140*60mm |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
|---|---|
| İşleme | alüminyum döküm |
| Uygulamalı | Endüstriyel ekipman |
| Anahtar kelime | Pres Döküm Parçalar |
| OEM | Kullanılabilir |
| Uygulamalı | Endüstriyel ekipman |
|---|---|
| İşleme | alüminyum döküm |
| İşlem | alüminyum döküm + işleme |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| OEM | Kullanılabilir |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Boşluk | Çoklu Kavite |
|---|---|
| Yüzey | müşterinin talebi olarak |
| Anahtar kelime | Die Döküm Parçaları |
| İşleme | Alüminyum kalıp döküm |
| Uygulanmış | Endüstriyel ekipman |
| Kalite Sigortası | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Yazılım | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
| Uygulanmış | Endüstriyel ekipman |
| Kalite Kontrolü | ISO 9001:2015 |
| Hizmet Türü | Özel yapılmış ve OEM |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Baskı | Lazer işaretleme |