| Standart | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Küf Maliyetleri | Toplu üretim ücretsiz olabilir |
| Malzeme | Metal |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| pudra | içeride veya dışarıda |
| Hizmet | OEM/ODM |
|---|---|
| Bitir. | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Ödeme | T/T |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
| pudra | içeride veya dışarıda |
|---|---|
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Malzeme | Metal |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Uygulama | Metal fabrikasyonu |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| işleme | damgalama ve bükme makinesi |
| Malzeme | Metal |
| Teknoloji | sac bükme |
| Türü | derin çekme parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Birim fiyat | Çizimden alıntı |
| Packaging Details | As the requirement of customer |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000000PCS/M |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Race |
| İşleme Yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
|---|---|
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Baskı | Lazer işaretleme |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sertlik | HRC58-64, malzemeye göre |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
| Kalite Kontrolü | Tam Boyutlu Muayene Raporu |
| Makine Test Raporu | Sağlanan, Mevcut |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, OEM/ODM/Özelleştirilmiş/Tasarım, cnc işleme hizmeti, Çizim Çalışması Kabul Edil |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
| Uygulama | vb.,Endüstriyel Ekipman,Tıbbi Uygulamalar,Otomobil /Tıbbi /Kırım /Devriye / Valf / Tekstil,Tıbbi Eki |
| Bitir. | renkli eloksal, Güç kaplama, Nikel, Siyah eloksal, Sıcak daldırma galvanizli |