| Mekanik özellikler | Gereğince, gerektiği gibi |
|---|---|
| Ödeme | T/T |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Hizmet | OEM/ODM |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
|---|---|
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| İşleme yöntemi | CNC İşleme CNC Freze |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
| Çapraz | 20.3mm Veya Çizime Göre |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| Anahtar kelime | cnc makinesinin bileşenleri |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
| menşe yeri | DongGuan, Çin (Ankarada) |
|---|---|
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |
| Sayısal kontrol | CNC |
| işleme | İşleme, frezeleme, Kılavuz çekme, Taşlama |
| Toplu taşıma | Müşterinin gereksinimi olarak |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, western union, L/C |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | Ka3.2 |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Logo | Özel |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Hizmet | OEM/ODM |
|---|---|
| Bitir. | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Ödeme | T/T |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
| Yüzey | Eloksallı, toz |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Tasarım yazılımı | AutoCAD |
| Baskı | Lazer Markalama |
| Popüler Renk | Siyah/mavi/koyu gri/turuncu/kırmızı vb. |
| Ticari marka | ACE |
|---|---|
| Uygulama Endüstrisi | Sensör |
| Anahtar Kelime | Torna Cnc İşleme Parçaları Torna Cnc |
| Uzunluk | maksimum 5m |
| Parça Adı | Çekirdek uç |
| Ödeme | T/T |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
| Hizmet | OEM/ODM |
| Kalite | ISO Sertifikalı |
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |
| işleme tipi | CNC işleme |
|---|---|
| Logo | Özel |
| proje | OEM Hassas CNC İşleme |
| Turbin tipi | Pelton Hidro Türbin |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |