| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Boyut | özel |
| Ağırlık | Hafif |
| Şekli | özel |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Ağırlık | Hafif |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Ağırlık | Hafif |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Kalınlığı | 0,5 mm-10 mm |
| Malzeme | alüminyum, paslanmaz, çelik, pirinç |
|---|---|
| Bitir. | Toz kaplama |
| Uygulama | Otomotiv, elektronik, mobilya |
| Üretim süreci | Damgalama, Kesme, Eğme |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| OEM ve ODM | Available. Mevcut. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Kalınlığı | Özel |
| şekli | Yuvarlak, Kare, Düz veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | alüminyum, bakır |
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Renk | Gümüş, Siyah, Mavi, Ahşap Rengi, RAL Toz Boya Rengi vb. |
| Kullanımı | Sanayi |
| Uzunluk | Özel |
| Boyut | Standart veya Özel Boyut |
| Uygulama | Metal fabrikasyonu |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| işleme | damgalama ve bükme makinesi |
| Malzeme | Metal |
| Teknoloji | sac bükme |
| Minimum Detay Boyutu | 0,1 mm |
|---|---|
| Malzeme | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, vb. |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Çizim Formatı | IGS STP STL CTA MR3D |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Dayanıklılık | +/- 0,1 mm |
|---|---|
| Logo | Özel logo |
| Kalıp Malzemesi | silikon |
| Kesinlik | +/-0,05 mm |
| Döküm | Yüksek Kalite dökümler |