| HTTP Status | 403 |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| Error Handling | 403 Error |
| Access Control | Restricted |
| Server Response | Forbidden |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Access Control | Restricted |
|---|---|
| Security Measure | Access Restriction |
| Access Denied | Yes |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Kaplama | Emaye veya porselen vb. |
|---|---|
| Boyut | Ürün Çiziminiz Olarak |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Malzeme | Metal |
| Nakliye Yöntemi | Ekspres, Hava, Deniz |
| pudra | içeride veya dışarıda |
|---|---|
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Plaka Kalınlığı | 0,5~16 mm |
| Malzeme | Metal |
| Türü | derin çekme parçaları |
| Renk | Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı, Mavi |
|---|---|
| Denizcilik | Ekspres/Hava Yoluyla/Deniz Yoluyla |
| Kimlik | ISO SGS Rohs |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| CNC torna parçaları | Şaftlar, Pimler, Burçlar, Dişliler vb. |
| Yüzey finişi | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
|---|---|
| Destek Yapıları | Otomatik veya manuel |
| CNC işleme | CNC İşleme değil |
| Boyut | 290*140*60mm |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Türü | derin çekme parçaları |
| Araçlama süresi | 10 gün |
| Kaplama | Emaye veya porselen vb. |
| imalat makinesi | CNC Makinesi, Lazer Kesim Makinesi |
| Minimum Duvar Kalınlığı | 0,8 mm |
|---|---|
| Tarzı | Karikatür Oyuncak, Model Oyuncak |
| Boyut | 290*140*60mm |
| Kurşun zamanı | 1-3 iş günü |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm veya Özelleştirilmiş |