| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
|---|---|
| Gümrük Hizmetleri | OEM ODM |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Boyut | Müşterinin Çizimine Göre Özelleştirilmiş |
| Kalite | %100 Muayene |
| Hizmet | OEM/ODM |
|---|---|
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
| Bitir. | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |
| Mekanik özellikler | Gereğince, gerektiği gibi |
|---|---|
| Ödeme | T/T |
| Sayısal kontrol | CNC |
| Hizmet | OEM/ODM |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
| Malzeme Uyumluluğu | Metal, Plastik, Ahşap |
|---|---|
| Toplu taşıma | Müşterinin gereksinimi olarak |
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
| işleme | İşleme, frezeleme, Kılavuz çekme, Taşlama |
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
|---|---|
| Sayısal kontrol | CNC |
| Kalite | ISO Sertifikalı |
| Hata tespiti | Gereğince, gerektiği gibi |
| işleme | İşleme, frezeleme, Kılavuz çekme, Taşlama |
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
|---|---|
| Bitir. | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Yazılım Uyumluluğu | CAD/CAM |
| Mekanik özellikler | Gereğince, gerektiği gibi |
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik/alay/alüminyum |
|---|---|
| Kalite | ISO Sertifikalı |
| Mekanik özellikler | Gereğince, gerektiği gibi |
| yüzey işlemi | Pürüzsüz, çürütülmüş, diğerleri |
| Bitir. | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Panelin Boyutu | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | 0,001-0,002 mm |
| Yüzey | Eloksal, toz, sprey |
| Yüzey pürüzlülüğü | 0.03 |
| Özellik | Profesyonel|Yüksek Hassasiyet |
| Renk | Herhangi bir renk, siyah, özel, gümüş/kırmızı/siyah/renkli |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Çizim Dosyası | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Orijinal Örnek |
| Boyut | özel |
| Çizim Formu | PDF/DWG/IGS/STP/ vb. |